Łóżka komfortowe i wygodne

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w której znajdziecie Państwo możliwość wynajęcia łóżek rehabilitacyjnych. Nasza wypożyczalnia łóżek działa na rynku bardzo długi czas, dzięki czemu wychodzimy Wam naprzeciw oferując łóżka w bardzo dobrym stanie technicznym. W naszej ofercie znajdą Państwo łóżka rehabilitacyjne elektryczne, a więc sterowane za pomocą pilota. Dzięki nim będziecie mogli uzyskać takie funkcje jak:


  • podnoszenie dół/góra
  • barierki
  • wysięgnik

Wypożyczamy takie łóżka w atrakcyjnych dla Was cenach. Oferujemy możliwość wynajęcia takich łóżek na okres miesiąca z wydłużeniem terminu. Dzięki naturalnemu kolorowi takich łóżek każdy z pacjentów czuje się jak w łóżku domowym. Dodatkowo jest ono tak wykonane, abyście mogli bez problemu utrzymywać je w czystości. Dodatkowo łóżko posiada koła, dzięki czemu będziecie mogli je bez problemowo przestawiać.

Zapewniamy Państwu bardzo atrakcyjne warunki współpracy, oraz przystępny cennik wynajęcia takich łóżek. Zdecydowanie więc serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą


 

 

Visit lbetting.co.uk how to sing-up at ladbrokes